angielski

mgr Katarzyna Banaś-Sieradzka

katarzyna.banas-sieradzka@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

 08.06 godz. 11.00-12.00
15.06 godz. 10.10-11.00
22.06 godz. 10.10-11.00
29.06 godz. 10.10-11.00

06.07 godz. 10.10-11.00
13.07 godz. 10.10-11.00
20.07 godz. 10.10-11.00

08.09 godz. 10.10-11.00
14.09 godz. 10.10-11.00
21.09 godz. 10.10-11.00
28.09 godz. 10.10-11.00

 

mgr Bogumiła Bober

bogumila.bober@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

15.06. 16.00.-17.00
23.06. 16.00.17.00
30.06.16.00.-17.00
7.07.10.00.-11.00
17.08. 10.00.-11.00
8.09. 16.00.-17.00
22.09. 14.00.-15.00
29.09.16.00.-17.00

 

mgr Agata Cienciała

agata.cienciala@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma Moodle

poniedziałki, godz. 8:00 - 10:00

 

mgr Zdzisław Ciuk

zdzislaw.ciuk@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

10.06, 17.06, 24 .06, 01.07, 08.07, 16.09, 23.09

godz. 11:00 - 12:00

 

mgr Krzysztof Franek

krzysztof.franek@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma Moodle

10.06, 17.06, 24.06, 01.07, 08.07, 15.07, 09.09, 16.09, 23.09, 30.09

godz. 11:30 - 13:00

 

mgr Marcin Gorgol

marcin.gorgol@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

wtorki, godz. 10:00 - 10:45

 

mgr Katarzyna Gronowska

katarzyna.gronowska@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

08.06. godz. 10:00 - 12:00

15.06. godz. 9:30 - 10:30

22.06. godz. 9:30 - 10:30

29.06. godz. 9:30 - 10:30

19.08. godz. 9:30 - 10:30

24.08. godz. 9:30 - 10:30


 

 

mgr Dariusz Idziaszek

dariusz.idziaszek@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma Zoom i MS Teams

https://us04web.zoom.us/j/75312808261?pwd=V1Y3U3RDSDUyRWRNeDM5Q29GWVVkZz0

15.06, 22.06, 29.06 godz. 10:00 - 10:45

02.09, 11.09, 14.09,25.09 godz. 10:00 - 10:45

 

mgr Joanna Jakubiec-Bontko

joanna.jakubiec-bontko@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma Zoom

08.06, 09.06, godz. 10:00 - 10:45

od 15.06 czwartki, godz. 13:00 - 13:45

 

dr Tomasz Jarczyk

tomasz.jarczyk@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

08.06, 15.06, 22.06, 29.06 godz. 8:00 - 9:30

06.07, 13.07 godz. 8:00 - 9:30

 

dr Ryszard Kalamarz

ryszard.kalamarz@us.edu.pl

SESJA LETNIA

15.06, godz. 13:00 - 14:00, SPNJO, ul. Bankowa 14, s. 366

22.06, 29.06, godz. 13:00 - 14:00 Platforma Moodle

 

mgr Liliana Kałafatiuk

liliana.kalafatiuk@us.edu.pl

SESJA LETNIA

platforma Moodle Big Blue Button

Poniedziałki 10.00 - 11.00

 

mgr Ewa Karolczak-Wawrzała

ewa.karolczak-wawrzala@us.edu.pl

SESJA LETNIA

 

mgr Katarzyna Kiszka

katarzyna.kiszka@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

wtorki, godz. 9:00 - 9:45

(09.06, 16.06, 23.06, 30.06, 07.07, 08.09, 15.09, 22.09, 29.09)

 

mgr Anna Kluczka

anna.kluczka@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma Teams

wtorki, godz. 12:00 - 13:00

 

mgr Marzena Maciejko

marzena.maciejko@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

09.06. godz. 10.15-11.00

12.06. godz. 10:30 - 11:15

15.06, 18.06, 22.06, 25.06, 29.06, 02.07, godz. 10:30 - 11:15

 

mgr Krystyna Mendziuk

krystyna.mendziuk@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

10.06, 17.06, 24.06 godz. 17.00-18.00

01.07, 08.07, 15.07, 22.07 godz. 17.00-18.00

 

dr Bogdan Moczko

bogdan.moczko@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

10.06,16.06, 22.06, 30.06, 07.07,14.07, 21.07

godz. 11.00 - 11:45

 

mgr Iwona Mrozińska

iwona.mrozinska@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma Zoom

08.06, 15.06, 22.06, 29.06, 06.07, 13.07

godz. 19:00 - 21:00

 

mgr Jadwiga Nabielska

jadwiga.nabielska@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

środy 9:00 - 9:45

 

mgr Lucyna Niedobecka

lucyna.niedobecka@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma Zoom

12.06. godz. 9:30 - 10:15

od 15.06. czwartki, godz. 11:45 - 12:30

 

mgr Izabela Olkuska

izabela.olkuska@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

8.06. godz. 18:00-19.00

15.06. godz. 9.00 -10.30

22.06. godz. 9.00 -10.30

29.06. godz 9.00 -10.30

06.07. godz. 9.00 -10.30

13.07. godz. 9.00 -10.30

07.09. godz. 9.00 -10.30

14.09. godz. 9.00 -10.30

21.09. godz. 9.00 -10.30

28.09. godz. 9.00 -10.30

 

mgr Teresa Pawłowska

teresa.pawlowska@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

18.06, 25.06

godz. 10:00 - 11:00

 

mgr Jadwiga Puławska

jadwiga.pulawska@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

piątki 9:00 - 9:45

 

mgr Katarzyna Radzięda

katarzyna.radzieda@us.edu.pl

SESJA LETNIA

skype: katarzyna.radzieda

08.06. godz. 13:00 - 13:45

od 18.06. czwartki, godz. 13:00 - 13.45

 

dr Maria Stec

maria.stec@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma Moodle

wtorki, środy, godz. 9:00 - 10:00

 

mgr Kinga Stolarczyk

kinga.stolarczyk@us.edu.pl

 

mgr Marzena Tofilska

marzena.tofilska@us.edu.pl

 SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

poniedziałki, godz. 8.00 -8.45
czwartki, godz. 9.45 -10.30

 

mgr Jadwiga Węgrzyn

jadwiga.wegrzyn@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

piątki, godz. 9:00 - 9:45

 

mgr Iwona Wiąk - Domka

iwona.wiak@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

poniedziałki, godz. 9:00 - 10:00

 

mgr Iwona Wojtala

iwona.wojtala@us.edu.pl

 SESJA LETNIA

Platforma  MS Teams

10.06. godz. 10.30 - 12.00

15.06. godz. 9.30 - 11.00
25.06. godz. 8.30 - 10.00
30.06. godz. 13.30 - 15.00
 
07.07.  godz. 13.30 - 15.00
14.07.  godz. 13.30 - 15.00  
 21.07.  godz. 13.30 - 15.00  
 28.07.  godz. 13.30 - 15.00  
 
15.09.  godz. 13.30 - 15.00
22.09.  godz. 13.30 - 15.00
29.09.  godz. 13.30 - 15.00 

 

mgr Simona Wojtyga

simona.wojtyga@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

15.06, 22.06, 29.06 godz. 11:00 - 11:45

06.07, 13.07 godz. 11:00 - 11:45

 

mgr Anna Wolska

anna.wolska@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma MS Teams

środy, godz. 10:00 - 11:30

 

mgr Małgorzata Wronka - Szybko

malgorzata.wronka-szybko@us.edu.pl

SESJA LETNIA

Platforma Zoom

17.06. godz. 9:00 - 9:45

24.06. godz. 9:00 - 9:45

3.07. godz. 9:00 - 9:45

10.07. godz. 9:00 - 9:45

17.09. godz. 10:00 - 10:45

24.09. godz. 10:00 - 10:45